X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گزارش برنامه : جمعه 95/2/23 همراه با همنوردان قدیمی موفق شدیم از دولت آباد تیران سوار برخط الراس دالان کوه شده و تا چشمه مرغاب را طی کنیم منطقه از زیبایی خاصی برخوردار بود و مسیر غرق در گل و تمام چشمه ها به برکت باران های اخیر پر از آب بود . یک روز خوب دوستان خوب و یک روز بیاد ماندنی در کارنامه کوهنوردی مان ثبت شد جای همه همنوردان خالی بود .

قسمتی از دالانکوه 


 برای مشاهده بقیه عکسها ادامه مطلب را کلیک کنید   ادامه مطلب ...

گزارش برنامه : برنامه صعود به قله بینالود توسط گروه کوهنوردی دنا اصفهان تدارک دیده شد و در طی 2/5 روز با کیفیتی بسیار عالی برگزار گردید . و موفق شدیم در این برنامه بر تربت خیام و عطارو کمال الملک  رفته و درودی بفرستیم بر روان پاک این بزرگ مردان و سپس حرکت به سوی قله بینالود و در طی یک شب مانی در کنار پناه گاه دو شهید روز جمعه 95/2/17 ایستاده بر فراز قله بینالود جای همنوردان را خالی کردیم و سرود ای ایران خوانده شد و برگشت به اصفهان و پایان یک برنامه به یاد ماندنی . حضور استاد معرفت در این برنامه از ویژگی خاص برنامه بود که ایشان در دامنه کوه مستقر شده و از طبیعت بسیار زیبای منطقه استفاده کرد . طی مسیر در کنار عشایر منطقه نوشیدن چای آتشی و هم صحبتی با این عزیزان بر کیفیت برنامه افزوده بود . 


قله با شکوه بینالود 


برای مشاهده بقیه عکسها ادامه مطلب را کلیک کنید   ادامه مطلب ...

گزارش تصویری دره شنلی :

پنجشنبه 95/2/9 با جمعی از همنوردان پیمایش مسیر دره شنلی تا قله و باز دید از لاله های واژگون منطقه بسیار زیبا جای همه همنوردان خالی بود . 

اردیبهشت را می شود ،

آرام آرام عاشقی کرد...

اردیبهشت را می شود

 آرام آرام مُرد..!

به من باشد میگویم هیچ عشقی نباید توی اردیبهشت تمام شود ، 

هیچ دلی نباید توی اردیبهشت بگیرد ، تنگ شود...

اصلا" اردیبهشت را باید دوباره از نو عاشق شد..!

بهار باید  اول جاده ی دل بستن ها باشد ، اول عاشقی کردن ها...

آن زمان که دلت و احساست بنفش ملایم است و دنیا مثل رنگین کمان چند رنگ عشوه میاید و چشمک میزند، 

اردیبهشت را باید روی دور آهسته زندگی گذاشت و زندگی کرد...

اردیبهشت را باید از پشت تمام شال های نخی رنگی به تماشا نشست...

ملایم آرام یواش...

دقیقا "یواش"...


برای مشاهده بقیه عکسها ادامه مطلب را کلیک کنید   ادامه مطلب ...

گزارش برنامه : اردیبهشت فصل زیبایی های بی نهایت است .

صبح روز پنجشنبه همراه با گروه کوهنوردی دنا اصفهان برای اجرای برنامه به طرف روستای کامو حرکت کردیم . برنامه  عبور از مسیر روستای کامو و صعود به قله گرگش و پیمایش تا روستای قزاعان بود که به خوبی در طی یک و نیم روز انجام شد . منطقه زیبایی خاصی داشت مقداری برف مانده از بارش اخیر چشم اندازهای دلچسبی را به وجود آورده بود . شهرستان قمصر از روی قله گرگش دور نمایی زیبا  داشت . جای همه همنوردان خالی بود .


نمایی از منطقه کامو  

  

 برای مشاهده بقیه عکسها ادامه مطلب را کلیک کنید 

ادامه مطلب ...