X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

عنوان برنامه : باز آموزی سنگنوردی 

 

مدت برنامه : نیم روز  

 

تاریخ برنامه : جمعه ۲/۲/۹۰ ساعت ۶ صبح کوه صفه

تصاویری زیبا از دره پیمایی تنگه سیر به سد بیدگان (از توابع شهرستان شورشجان شهرکرد )  

این دره زیبا در جنوب غربی شهرستان سورشجان از استان چهار محال وبختیاری قرار دارد و از زیبایی خاصی برخوردار است . به ویژه در فصل بهار چشم اندازهای زیبایی از انواع گلهای صحرایی توجه هر کوهنوردی را به خود جلب میکند . 

 

عکسها از مهری شهبازی  

 

  

 

برای مشاهده بقیه عکسها ادامه مطلب را کلیک کنید

 

 

ادامه مطلب ...

ما با هم دوست شدیم چون خودمان انتخاب کردیم .  

 دوست ماندیم چون انتخابمان درست بود .  

دوست میمانیم چون دوستی یک قول پایدار است. 

 

عصر روز سه شنبه ۲۳/۱/۹۰ کوهنوردان باشگاه پلی اکریل (بازنشته گان از کار و افراد مشغول به کار)  اصفهان با هماهنگی کوهنوردان شاغل گرد هم جمع شدند و بهار را در دامنه کوه صفه جایی که اکثر کوهنوردان اصفهان کوهنوریشان را از اینجا شروع کردنند جشن گرفتند. در این عصر زیبا خاطرات  دلنشین گذشته زنده شد .دوستان دو نسل گذشته و حال در کنار هم به شادی پرداختند .عصر  فراموش نشدنی بود دیدار از هم چه خاطراطی را زنده کرد بازار در اغوش گرفتن همدیگر و ماچ بوسه داغ داغ بود و برق شادی در چهره افراد موج میزد که یاد آور روزهای با   هیجان خوش گذشته بود.امید دارم که این حرکت بسیار پسندیده که دارای ارزشهای خوب کوهنوردی است متداوم باشد. من فقط میتوانم بگویم همنوردان عزیزم از بزرگ تا کوچک خیلی  دوستون دارم.  

 

                                                 پایدار باشد   

عکسها از محمد امیری

 

 

 

برای مشاهده بقیه عکسها ادامه مطلب را کلیک کنید

 

       

ادامه مطلب ...

عنوان برنامه : راه پیمایی در تنگه سیر (منطقه چهار محال وبختیاری ) 

 

مدت برنامه : یک روز  

 

تاریخ حرکت : جمعه ۲۶/۱/۹۰ ساعت ۵ صبح

آبشار شوی (تله زنگ ) یکی از زیبا ترین پده های طبیعت است که در نزدیکی روستای شوی از بخش سردشت شهرستان دزفول در شمال خوزستان  واقع شده . که تا چندی پیش فقط از طریق قطار اندیمشک به درود و پس از پیاده شدن در  ایستگاه تله زنگ و بعد شش ساعت کوهپیمایی دسترسی به آن امکان پذیر بود  ولی به تازگی ازجاره دزفول به روستای پا منار تا پشت آبشار ۳۵ کیلومتر جاده خاکی باز شده است .که با یک ساعت پیاده روی به آبشار میرسند .  که ما این بار مسیر جدید را تجربه کردیم .و در پایان برنامه و پس از رسیدن به اصفهان شام را میهمان یکی از همنوردان خوش ذوق اصفهانی به نام آقای ( بهروز روحانی) بودیم که پس از وارد شدن به منزل ایشان مستقیم  به طرف پشت بام در طبقه چهارم راهنمایی شدیم و با فضایی زیبا و دلنشین گلکاری شده و اطاقی گاهکلی و فضایی کاملا سنتی مواجه شدیم که ایجاد این فضا قابل تحسین میباشد .به عکسها نگاه کنید و خودتان قضاوت نمایید .جای همه همنوردان در این برنامه خالی بود .   

                                                                             

 

عکسها از محمد امیری و مهری شهبازی  

 

  

آبشار از نمایی دور (محمد امیری ) 

 

برای مشاهده بقیه عکسها ادامه مطلب را کلیک کنید 

ادامه مطلب ...